| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Cum pot face 5000 de euro foarte rapid? Vreau cat mai multe solutii. Nu vreau sa aud de pariuri sau chestii de genul. Multumesc mult.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand faci rost de ei, vino inapoi sa ne spui si noua cum i-ai obtinut, ca noi nu am gasit inca metoda

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pau uite, ti ai raspuns singur, faci un imprumut

https://www.tpu.ro/......a-minim-5/

| Clorox a răspuns:

Cum ai vrea sa faci rost de ei?

| alex495 a răspuns:

Iti vinzi un rinichi. Sau spargi case, inseli pensionari, creezi ceva uimitor, precum a fost inventat telefonul. Sau te duci in Abu Dhabi si cersesti pe acolo. daca ai noroc sa nu vina politia sigur iti arunca unu un sac cu bani, acolo toata lumea e in top 500 Forbes. Si femeia de servici are salariu 10 k de euro

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru alex495):

Ce frumoase sunt povestile astea. Doar ca nu e chiar asa. Se intampla sa cunosc ceva lume care lucreaza sau a lucrat in zona. Da, se cistiga foarte bine pentru standardele noastre, dar nu te duci acolo, iti asezi curul intr-un scaun, stai 8 ore, si la sfirsitul zile te duci acasa cu 300 de dolari...

Răspuns utilizator avertizat
| neprihanitul a răspuns:

Ia legatura cu Sile Camararu' sigur stie ce trebuie sa faci si te ajuta garantat

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

Hai ca vrei cam multe