| bipbip1223 a întrebat:

Salut! Cum pot face bani la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| DiaDiana9 a răspuns:

Nu ai multe modalitati dar sunt cateva.Si eu am aceiasi varsta si am cautat multe modalitati. Online e cam greu daca nu te pricepi bine cu tehnologia.Depinde si de talentele pe care le ai poate te pot ajuta.Lasami un mesaj daca vrei si incerc sa te ajut sa cauti metoda potrivita pentru tine si iti spun si metodele mele.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Muncind.

| Celcestietot a răspuns:

Creezi desene si le vinzi.

| Felys a răspuns:

Cine te-ar angaja pe tine sa faci ceva, nici macar nu ai ce face, pune mana pe invatatura, termina-ti scoala si o sa ai timp toata viata sa muncesti pentru bani

| mont a răspuns:

Legal nu prea ai cum și nici prea indicat nu e. Doar mici chestii gen instalari Windows/jocuri, ajutor la teme sau dacă ești in rural munci necalificate.

| AlexValentinn a răspuns:

Droguri. Serios, altceva nu ai din ce la 14.

| Kakarotto2016 a răspuns:

Mini job

| AndreiNrcs a răspuns:

Angajează-te undeva, ca mucenic(palmaş) zici vă ajut cu una cu două la mână. Bafta şi succes în continuare.

| Celcestietot a răspuns (pentru AndreiNrcs):

Mucenici ca sa faca covrigi?

| DiaDiana9 a răspuns:

Nu ma lasa sa iti trimit mesaj cu metodele.dar imi poti lasa o pagina de Instagram sau Facebook si putem discuta mai multe acolo

| radagigi a răspuns:

Câstigi Bitcoin gratis.
Intră aici:https://freebitco.in/? r=39673221