| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Cum procedez pentru a obține fonduri europene nerambursabile pentru activitatea de Dj?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se aloca fionduri europene pentru distractii, DJ, entertainment si alte cluburi sau baruri!
Fondurile europene nerambursabile se aloca NUMAI pentru productia si servicile care creeaza locuri de munca in industrie, agricultura si comert.

| johnnny123 a răspuns:

Cine crezi tu ca-ti da fonduri europene pentru activitatea de DJ?
Niste fonduri europene pentru activitatea de a bea cocktailuri pe malul piscinei nu vrei?

| gigite a răspuns:

Cu mare grija, documentare cat cuprinde, sa ai avans 100%, investiti, si inca ceva, sa ai si o cantare la o mandolina. Succesuri si mult noroc.