Întrebare recomandată | andrelia a întrebat:

Cum reusesc sa imi fac cont in spatiul privat sa vad ce taxe si impozite am de platit? Voi aveti asa ceva? Cum ati reusit?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Si eu am fost interesat, dar se pare ca trebuie sa ma duc la adminsitratia centrala sa depun o cerere in acest scop, asa mi s-a spus la taxe si impozite, o filiala de cartier, cand am fost sa platesc parcarea la masini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aici plătesc: https://www.globalpay.ro/
Vezi dacă localitatea ta este pe listă, completează CNP-ul, bifează "persoană fizică", bifează "Sunt de acord cu bla-bla-bla", apasă pe "Conectare" și vei putea vizualiza ce și cât ai de plătit chiar dacă nu dorești să plătești on-line. Nu uita să te deconectezi la final, succes!