| ZARuu a întrebat:

Cum sa fac bani foarte usor pe net? Am 19 ani, de ceva timp joc poker online, dar cu bani imaginari. Ma gandeam sa ma apuc de poker online pe bani dar nu stiu cum sa incep, ce site sa aleg, nu stiu daca e de incredere... as vrea sa ma indrume cineva, sa invat de la un profesionist in poker online. Nu lucrez, si chiar vreau sa imi pierd cu folos timpul in fata pc-ului, nu sa stau pe tot felul de retele de socializare si alte prosti.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani pe net nu poti sa faci decat daca te ocupi de tranzactii financiare ( forex, bursa, titluri) din jocuri de noroc, sau prin afiliere la anumite site-uri, care iti acorda centi sau dolari, pentru fiecare utiluzator, carr vine, vede reclama de pe site-ul tau, si eventual cumpara. Mai poti face bani si din publicitate facand site-uri in genul zile si nopto sau sapte seri.

| myself405 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani pe internet trebuie sa te pricepi cat de cat. Nu chiar oricine poate face bani pe net asa cum spun unii. Iti dau link-ul unui site in care sunt prezentate mai multe metode de a face bani, insa tu trebuie sa citesti si sa vezi care ti se potriveste, sau la ce crezi ca te pricepi. Iti urez spor http://cumfacbanipenet.no-ip.org

| ribe a răspuns:

Pokerstars

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut, iti pot da eu cateva informatii valoroase, add me cojoc_adrian_daniel@yahoo.com. o zi buna sa ai!

| IulianaMav a răspuns:

Buna! Ti-ar place sa faci bani stand cu prietenii la cafea? Eu asta fac si trebuie sa spun ca este cel mai tare business in care m-am bagat vreodata! Lasa-mi un mesaj daca esti interesat