| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum se procedează dacă vreau sa depozitez bani la BT dar nu au multifuncțională din aia, trebuie sa merg la ei la ghișeu cu suma respectiva? Ce acte am nevoie? Trebuie neaparat și cardul sau merge doar cu buletinul?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iti trebuie doar buletinul ca daca ai cont la ei te gasesc in datele lor... si trebuie sa mergi la caserie!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune banii in contul de card la ghiseul unitatii bancare. Ai nevoie doar de actul de identitate.