| Alcapone234 a întrebat:

Salut,cum se scot banii din soldul PayPal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un serviciu in paypal care spune transfer, retragere si care iti da optiunea sa-i transferi in contul tau bancar, sau in cardul care l-ai legat de paypal si esti deja verificat de Paypal.

Transferul poate dura intre 3 si 5 zile lucratoare, fiindca este vorba de un transfer international, Paypalul fiind o companie americana.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Conectează contul de paypal cu un cont bancar. Apoi îi scoți în el.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu grija. Preferabil prin achizitia a ceva produs sau serviciu, fiindca la retragerea pe card ai de platit comisioane. Rentabil e sa retragi de la 100 EUR in sus, fiindca daca retragi sume ridicole de genul 5-10-20, comisionul tot ala e...

Răspuns utilizator avertizat