| George20123 a întrebat:

Salut, daca am 14 lei pe card, pot sa-mi alimentez contul cu 6 lei ca sa pot scoate toti banii(20 lei)?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Nu, nu poti depozita. Poti depozita doar multiplu de 5, respectiv 10, depinde de bancomat.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NevermindXEXEXD a răspuns:

Da, eu cand am facut cardul, pana sa mi intre primii bani, imi ziceau sa pun cate un leu ca sa nu mi fie inchis contul... oricum, intreaba acolo si afli, nu moare nimeni

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Conditia este ca banca sa nu-ti ia comision la ridicare sau sa nu-ti fi luat comision de administrare intre timp.

| Illuminati2016 a răspuns:

Baga 7 lei sa fie 21 si dupa scoti 20, lasi 1 leu. Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai 14 lei pe card poti scoate 10 lei si ramîn acolo 4 lei.

regis
| regis a răspuns:

Du-te cu buletinul la casieria băncii si scoate toți cei 14 lei.