| ionut235 a întrebat:

Salut,daca am sub 18 ani, pot schimba la banca 5 bancnote de cate 100, in una de 500 lei? Multumesc

2 răspunsuri:
| AlexArdeleanu a răspuns:

Nu ar avea motiv sa nu-ti schimbe. Nu stiu, ia-ti buletinul la tine sau un act de identitate. Nu stiu de ce ai vrea sa o schimbi. Probabil vor analiza bancnotele, dar daca nu sunt furate nu cred ca vei avea probleme?

| AlexArdeleanu a răspuns:

Nu ar avea motiv sa nu-ti schimbe. Nu stiu, ia-ti buletinul la tine sau un act de identitate. Nu stiu de ce ai vrea sa o schimbi. Probabil vor analiza bancnotele, dar daca nu sunt furate nu cred ca vei avea probleme ????