| G2CEO a întrebat:

Salut! daca cineva a depus de pe cardul meu bani pe o platforma de pariuri sportive, pot afla la banca in ce cont s au dus banii?

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Daca e virba de o platforma de pariuri sportive, iti vor spune contul firmei de pariuri.
Dar banuiesc ca tu vrei sa afli cine ti-a folosit banii.

| G2CEO explică (pentru Vântulalb):

Desigur, doresc sa aflu cine mi-a folosit banii, se poate afla acest lucru?

| Vântulalb a răspuns (pentru G2CEO):

Putin probabil. Doar daca a folosit telefonul si a lasat "urme" ca ip, numar, ceva.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Nu este foarte clara intrebarea dar la banca iti vor spune contul in care au intrat banii care au fost transferati de pe cardul tau. In cazul tau la banca o sa-ti spuna doar ca au intrat pe 'CasaParurilor' de exemplu dar nu o sa poti afla daca persoana respectiva a extras banii de pe platforma respectiva. Doar daca i-a extras in contul tau bancar respectiv cardul.