| George12356456 a întrebat:

Salut!
Daca invit pe cineva le revolut și îndeplinește cerințele, primim fiecare suma specificata de revolut sau doar eu?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Doar tu

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Doar Adelin1234567

| Brizbriz a răspuns:

Daca esti in Romania si primesti ceva... E ILEGAL
pe bune, exista lege anti chestia asta, si am vazut cum in World of Warcraft (unde au avocati in fiecare tara) a trebuit sa isi schimbe adresa in Franta ca sa primeasca un pet prapadit, cadou ca a adus pe altcineva

legea a fost data dupa teapa NATIONALA cu FNI-ul

| Strwberrs a răspuns:

Banuiesc ca o primesti doar tu.

| catabalint23 a răspuns:

Doar tu o primesti, partea faina e ca primesti cate una pentru fiecare prieten recomandat