Întrebare recomandată | Gamergusti a întrebat:

Salut, daca primesc bursa" bani de liceu" pot primi și bursa de ajutor social? Căci parcă am citit undeva că nu pot dar vreau sa fiu sigur

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Vezi ca fiecare liceu are in genera cate un asistent sicial angajat care i 3600 lei / luna salariu ca sa frece menta ca nu face nimic in general e ruda si prieten cu directorul cu popa si cu primarul si a ajuns acolo pe pile conostinte si relatii.
Mergi la secretariatul liceului cu o punga de cafea si o ciocolata dinaia de 1 metru de la kaufland si te rezolva aia la secretariat

| Gabriela222244449999 a răspuns:

Da, sigur că poți. Sunt diferite una de alta.

| Cris12277 a răspuns:

Nu se poate să ai doua ajutoare sociale. Știu asta pentru că și eu am incercat!