| iKlouD1 a întrebat:

Daca vreau sa pun o aplicatie pe magazin play, sau o melodie, creatii proprii platesc cei 25 de dolari la crearea contului de magazin, dar dupa aceea mai platesc ceva? Sau e doar pe o aplicatie 25 de dolari?

2 răspunsuri:
| Protegent a răspuns:

E posibil sa mai platesti cateva taxe, nu am incercat asta, dar asa am auzit.

| paulp a răspuns:

Nu mai platesti pe urma nimic. Se plateste o singura data cei 25 de dolari. Poti publica pe urma cate aplicatii doresti.