| Vasilescu_Laurentiu_1997 a întrebat:

Salut,de curand mi-am facut un canal de youtube si mi-am asociat un cont AdSense, iar in ceea ce priveste veniturile imi spune la venituri estimate, venituri din anunturi si venituri din tranzactii ca : "nu este cazul* " la toate 3 primesc acelasi raspuns... NU ESTE CAZUL* ...De ce?

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

HaHa si te astepti sa te inbogatesti cu AdSense? laughing
Apuca-te de altceva.PPI CPA etc.
Intra pe CPAelites.com
Trolling!

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Cand ai facut un parteneriat pe Youtube si ai toate in regula (la contul pe youtube sa ai toate bulinele alea verzi).

2 Trebuie sa pui videoclipuri pe youtube iar din acele videoclipuri in functie de numarul de vizualizari tu castigi bani (daca accepti monetizarea pe acele videouri).

3 Daca numai tu accesezi acel video normal ca nu ei niciun ban (Nu este cazul), la fel si cand nu ai activat monetizarea pe acele videoclipuri.

| denismaria92 a răspuns:

Pentru ca inca nu ai facut niciun ban! happy

| Omnitrix a răspuns:

Https://www.facebook.com/sportsoddsonline
aici iti rezultatul exact, am cumparat de multe ori, dau si meciuri gratis..am facut bani grei cu ei