| Like555 a întrebat:

De exp in Pitesti poti gasi apartamente gen nerenovate si mai ieftine fata de olx? Se poate intreba la primarie? Dar exista?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Piața LIBERĂ e reflectată perfect pe OLX și nu altundeva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În mod sigur există, dar primăria nu se ocupă de asta. De asta se ocupă o agenție imobiliară, contra comision.

| johnnny123 a răspuns:

Ce sa intrebi la primarie? Crezi ca primaria are evidenta celor care vor sa-si vanda apartamentul?

Pitesti este un oras maricel, deci cu siguranta exista si apartamente de vanzare, in toate starile.

| Like555 explică (pentru johnnny123):

Zic de ale statului sau cv gen.