| Liviu-radu_Dredetean_1993 a întrebat:

De unde pot cumpara bitcoins de 5 euro, de fapt vreau sa cumpar ceva de pe un site si ma costa 7 euro dar in bitcoin. Multumesc

2 răspunsuri:
| ElaIliesi a răspuns:

Hmm, nu cred ca poti cumpara de asa putin. 7 Euro inseamna mult sub 0.01 bitcoins. De cumparat in general poti de pe diverse site-uri, in functie de unde locuiesti. Un ghid pentru cum sa cumperi bitcoin din Romania gasesti aici: http://www.elailiesi.ro/2017/12/de-unde-cumperi-bitcoin-in-romania.html