| Musat_Vasilica_1985 a întrebat:

Din cei ce ati semnat contracte de mediere cu firma SC Exclusive Employment Agency Srl, cu adresa in Bucuresti, sector 2, str Vasile Conta nr.2, a plecat cineva pana acum? eu trebuia sa plec de 5 luni si tot sunt amanat pe motiv ca nu au sosit confirmarile din Germania...ma poate ajuta cineva cu o stire adevarata? am tot citit de tepe, si dupa atatea amanari cred si eu cu tarie in asa ceva, dar totusi daca cineva chiar are de dat un raspuns corect si sincer, i-as fi foarte recunoscator sa o faca aici sau pe contul meu de facebook Musat Vasilica (sunt din Buzau). Va multumesc!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Am gasit un link care te poate ajuta: http://blog.tjobs.ro/......erioasa-2/

| laramistigan27 a răspuns:

Nu stiu decat o persoana car a facut asta

| Musat_Vasilica_1985 explică (pentru laramistigan27):

A plecat acea persoana? Si dupa cat timp?