| Denis266 a întrebat:

Doresc sa cumpar un telefon de pe tocmai.ro. Am vorbit cu vanzatorul ca in cazul in care telefonul nu va functiona, sa il returnez si sa imi primesc banii inapoi. Daca el nu vrea sa imi returneze banii, pot face plangere la politie? Am mesajele in inbox si convorbirea de pe telefon salvate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu nu as avea incredere.Prefer intalnirea fata in fata.Iti da telefonul ii dai banii.Si atat.

| Denis266 explică (pentru darrio2007):

Din pacate nu este din orasul meu

| darrio2007 a răspuns (pentru Denis266):

Riscant.Nu poti avea incredere.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti cumperi un telefon din orasul tau si sa te intalnesti personal cu vanzatorul, succes!