| AdrianLvs a întrebat:

Doresc sa fac si eu 700 lei pana in vara, pentru ca atunci fac 16 ani si vreau sa fac scoala de soferi pentru categoria A1, deoarece liceul la care o sa merg e destul de departe, si nu vreau sa merg doar cu transport public. Aveti ceva idei, in intermediul online? Fara a investii ceva. Oricum daca cumva nu strang banii astia pana in luna Iunie o sa merg sa ma angajez ca impartitor de pliante sau ceva..Consider ca parintii mei nu sunt nevoiti sa ma ajute cu totul din punct de vedere financiar.Dau funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Alecso_Alecso_1995 a răspuns:

Muncă tată îţi recomand sincer la pliante dacã tragi ai bani frumoşi online toate sunt niste minciuni sau la o spălătorie şpaga e bună plus că ai şi salariu.

| AdrianLvs explică (pentru Alecso_Alecso_1995):

Nu stiu frate daca cumva ma angajeaza cineva la varsta asta la o spalatorie. Oricum mersi de raspuns!

| Alecso_Alecso_1995 a răspuns (pentru AdrianLvs):

Se poate.

| Diana_Rebeca_1997 a răspuns:

Gandesti foarte matur, ti-as recomanda sa te angajezi part-time la kfc sau mc, sau sa faci promotii si in 3-4 luni o sa ai banii de care ai nevoie, mediul online e destul de imprevizibil pentru a gasi un job. multa bafta!

| AdrianLvs explică (pentru Diana_Rebeca_1997):

In zona la mine nu prea sunt fast-fooduri, dar mersi mult de raspuns!happy