| Cristi151 a întrebat:

Salut,
Doresc sa imi achizionez un teren de 100 m2 la pretul de 30.000 de euro. Terenul se află în oras, destul de central, intr-un loc plin de blocuri si trafic intens. Terenul se află între o pizzerie si spălătorie auto. Ce tipuri de afaceri imi recomandați sa incerc? Eu m-am gandit la un salon, alte idei ca rog?
Funda si multe mulțumiri!

1 răspuns:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Poți sa deschizi o cafenea, când se duc oamenii la spălătorie pana e gata treaba acolo poate vor sa bea ceva. O terasa. Sau ceva rapid, covrigarie, gogoserie.