| AndreiIoanMsv a întrebat:

Salut! Doresc sa imi fac cont nou pe SEAP, dar la completarea formularului ofertant, sectiunea "Adrese", imi cere un website. Este obligatoriu sa am website pentru societate?

Răspuns Câştigător
| outsidethebox a răspuns:

Nùuuuuuu!
Nu fa asta!
Ia-ti un domeniu.ro si gazduire minimala, asa arati seriozitate.
Daca banii sunt o problema, fa-ti o pagina publica pe Facebook, pentru firma si da url-ul acela!
Succes!

2 răspunsuri:
| outsidethebox a răspuns:

Completeaza restul si daca nu te lasa sa treci mai departe din cauza asta, inseamna ca da, insa personal nu cred ca ar fi obligatoriu...

| AndreiIoanMsv explică (pentru outsidethebox):

Am încercat, dar nu merge. Este câmp obligatoriu, marcat cu steluță. Nu am găsit nicăieri o informație dacă am nevoie de website, sau dacă se poate "păcăli" acea căsuța cu un alt link. Mulțumesc de răspuns!

| outsidethebox a răspuns (pentru AndreiIoanMsv):

Nùuuuuuu!
Nu fa asta!
Ia-ti un domeniu.ro si gazduire minimala, asa arati seriozitate.
Daca banii sunt o problema, fa-ti o pagina publica pe Facebook, pentru firma si da url-ul acela!
Succes!