| RaduRafael a întrebat:

Salut.
Doresc sa stiu dacă exista vreo metoda cu care pot obține valoarea dintr-o bacnota de 500 lei din 1991 (este din hârtie - Constantin Brancusi)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se mai poate obtine ceva decat daca o vinzi unui colectionar, dar vei obtine foarte putin, eventual cativa lei.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt pe net cu preturi de la 5 lei in sus dar nu prea le cumpara nimeni. Daca esti tanar este momentul sa incepi o colectie. Eu am una care ar valora circa 10 mii euro. dar n-o vand, inca. https://bit.ly/3zHYEPP