| Patrick20061997 a întrebat:

Salut, dupa părerea Dumneavoastră o mică afacere cu Pasari (nimfe) credeți ca este funcțională?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum trebuie sa vezi si ce tip de clienti ai, ca daca majoritatea sunt pensionari nu i si permit din pensie sa de 150 lei pe un papagal, lumea am observat ca da banii pe mincare nici macar pe haine sau pantofi lumea numai dă bani, este o saracie groaznica in Romania

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, sunt deja magazine cu păsări si papagali in mai toate molurile mari, si in piață gasesti un petshop care vinde papagali si mincare de papagali, gîndeste te pretul pe care trebuie sa il platesti daca vrei sa incepi o afacere, se va merita?

| Patrick20061997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

O pasare este undeva la 250 lei în pet Shop dacă o dau la 150 sa zicem?

| Patrick20061997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Aiceea ai foarte mare dreptate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Patrick20061997):

Acum trebuie sa vezi si ce tip de clienti ai, ca daca majoritatea sunt pensionari nu i si permit din pensie sa de 150 lei pe un papagal, lumea am observat ca da banii pe mincare nici macar pe haine sau pantofi lumea numai dă bani, este o saracie groaznica in Romania

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă si mult succes.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca va functiona, vanzand cate 1-2 pasari pe saptamana. Dar crezi ca vei putea supravietuii cu o asemenea vanzare?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Se numesc papagali, nu nimfe.

| aditimus a răspuns:

Da, orice om are nevoie de un animal de companie.