| danypetrea90 a întrebat:

Este un site maildirect pe care poti face bani din publicitate, iar ca sa retragi bai trebuie sa scanezi buletinul, sa faci o poza la buletin.
Daca eu as da poza cu buletinul meu persoana respectiva care primeste poza imi poate folosi datele sau ceva de genu?
Dau funda. Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic sunt confidentiale, dar sa nu iti faci sperante ca ai sa vezi bani de la sarlatanii aia.

| danypetrea90 explică (pentru suntserios):

Dar de unde stii? Din experienta sau doar asa?

| TheAnonimUser a răspuns:

Nu se face asa ceva datele tale personale sunt confidentiale parerea mea este sa nu faci asta...happy