Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut,eu acum am aproape 16 ani, cand voi avea 18 ani as vrea sa imi deschid o afacere cu bani europeni, aveti ceva idei despre o afacere?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Asigura-te ca te pricepi la ceva.Care iti sunt performantele?

| FlorentinADN a răspuns:

Poti incepe cu un fast-food, un restaurant sau o pizzerie.
Crede-ma, indiferent de ce ar fi, oamenii trebuie sa manancewinking
Funda? big grin

| Anida2013 a răspuns:

La ce te pricpi

| Karii989 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la o afacere ce nu va murii niciodata si de care oamenii au nevoie de ea, si asigura-te ca afacerea pe care o vei deschide sa fie singura de acel tip din jurul acelui loc deoarece daca sunt mai multe magazine din acel domeniu vei da faliment. Sper ca te-am ajutathappy