| iLukas03 a întrebat:

Eu am niste bani in contul meu de paysafe! As vrea sa ii trimit pe paypal sau direct in banca! Am inteles ca se poate face mastercard care sa se foloseasca la contul de paysafe dar nu si in Romania? Inainte foloseam g2a pentru astfel de tranzactii dar acum nu va mai merge! Ma puteti ajuta cu o solutie?

1 răspuns:
| Levente a răspuns:

Intrebare. Cati ani ai? stiind ca pentru a avea credit la paysafe nu e necesar sa ai 18 ani impliniti. Dar cerinta ta necesita acesta varsta implinita.