| Zveirest a întrebat:

Salut, Eu am trimis pe 11 ian un colet la Bucuresti cu ramburs 300 de lei. Pe site la cargus zice ca pe 13 ( luni ) a fost livrat, eu inca nu am primit vreo instiintare de banii mei. Nu am mai trimis niciodata si nu stiu cum e, vine un curier la adresa mea si imi aduce banii sau ma duc eu la sediu?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi pe saitul lor scrie clar:
„Termenul de returnare a contravalorii rambursurilor colectate este de maxim 5 (cinci) zile lucratoare de la livrare"
Așadar, abia după 20 să fii îngrijorat dacă nu primești banii.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai de asteptat cateva zile.