| Swampspell a întrebat:

Salut..eu am un card visa de la raiffeisen bank si as vrea sa scot niste bani de la un bancomat de la brd..se poate intampla ceva in afara de acel comision mai mare? As vrea sa stiu..mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e decat o diferenta la comision si niste tastari putin diferite. Daca vrei sa scoti de la alta banca pentru ca ai probleme cu raiffeisen, nu ti se v-or elibera.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa scoti linistit, nu se intampla nimic, doar comisionul este mai mare. Numai bine!

| a1doru a răspuns:

Cred ca o sa te intrebe de ce nu ti-ai facut cardul la ei, da tot o sa te lase sa scoti banii rolling on the floor