| Generalgrevious a întrebat:

Salut, ieri mi-am facut cont la SUPERBET si trebuia sa primesc un bonus de 500 RON de bun venit si 777 rotiri gratuite si nici acum nu am primit acel bonus, ce pot face ca sa iau legatura cu cei de la SUPERBET?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca vrei sa intri in contact cu cei de la superbet, dai la ajutor si ai acolo mai multe optiuni, printre care live chat. Inainte sa iei orice bonus, citeste termenii si conditiile. Trebuie sa stii cum primesti bonusul, cat trebuie rulat, cat timp ai sa il joci, pe ce cote ai voie sa joci, pe ce tipuri de pariuri n-ai voie sa joci, ca altfel daca nu il joci corect ti se va anula.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

DEPUI 100 lei si iti mai dau ei 100 lei ( maxim 500 lei in functie de depunera ta ).
daca depui 500 lei vei primii avei 500ron si 777 rotiri asta fiind un maxim.
dar poti depune 50 lei si primesti INCA 50 lei si cateva rotiri gratuite.

verifica sa fie bonus de 100% ca la 150% primesti la 50 lei 75 lei

Răspuns utilizator avertizat
| HUAWEHUAWE a răspuns (pentru Generalgrevious):

Ai uitat sa selectezi oferta la depunere.
0725 154 154!
Important: numărul de WhatsApp este exclusiv pentru chat. Echipa de suport îți va răspunde în scris. Te rugăm să nu efectuezi apeluri la acest număr.

le spui ca ai depus 100 lei ieri, specifici ca ai vrut bonusul de bun venit si nu te-ai descurcat bine deci nu ai primit bonusul.
intrebi daca ti-l poate activa acum