| ClaudiuDumitrescu a întrebat:

Salut, îmi poate da cineva cateva idei de a face bani online? Parintii mei se straduiesc mult ca sa ma tina la scoala si as vrea sa pot sa ma intretin cat de cat singur, sunt in clasa a 11 a si am 17 ani. Daca stie cineva si vrea sa ma ajute îi multumesc foarte mult, fara glume aş vrea sa îmi raspundeti serios, multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți faci o pagină pe Facebook și postezi acolo chestii pe care vrei să le vinzi. Trimiți prin poștă cu ramburs.

2 răspunsuri:
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Bantuie prin Chinatown de Afumaţi mult, invata produsele si vezi ce se vinde pe olx, la jumate, Facebook marketplace.
Postezi si cand cineva iti comanda il iei din targ.Dar ca sa merite trebuie sa fie un profit ceva mai mare.