| Psihopatul3020 a întrebat:

Salut!
Imi poate da cineva o idee de afacere cu buget redus? (in jur de 15-20 mii de euro)
Multumec!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Stiinta TA + scule si materiale (pana la 20 mii euro).
Stiinta ta este care aduce profit sau pierdere!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Investiție în bonuri de tezaur. Risc minim.

| RxTx a răspuns:

Http://www.fitosica.ro/
Ia afacere la cheie!
Cumpără neaparat masina de făcut gogoși de la ei pentru ca oricare alta masina din alta parte nu este buna ot ca nu conține computer soft si nu fabrica marfa bună!
O afacere la cheie este o franciza cu gogoși fitosica.

Profitul este de 24 000 euro pe an!

Eu umblu din restaurant in restaurant din firma in firma si reoar tot felul de echipamente masini utilaje
Prese hidraulice mașini de ambalat de vidat utilaje care fabrica ceva pe planeta asta de.la coronițe dentare până la recipiente.

Asa ca alt cineva înafara de mine nu cred ca vede o afacere pe zi de la fabricare de termopane până la utilaje care fabrica stend-uri pentru inima umană
Imprimante 3d cnc-uri cadcam castomate dentare unit-uri dentare...

Poți sa faci de banii aceștia 4 rulote pe care sa le trimiți pe la tot felul de drăgaică târguri expoziții

Acesta cu gogoșile fitosica este cea mai profitabilă afacere
Ținând cont ca este o franciza ca iti aduc totul pe tava mufă in gura!

Plis ca mai poto castoga pe langa chestia asta cu gogosile si alti bani din Hotdog macar 1000 euro/ luna
Plus copsuri
Cola
Sucuri
Floricele de. porumb
Porumb fiert
Cartofi spiralati
Cipsuri
Inghetata
Jucarii
Cafea
Dulcuiuri

Asa ca diecare rulota fitosica o sa iti aduca macar 3000 euro/ luna profit / luna in medie garantat

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Plateste un antreprenor sa te sfatuiasca...
ca daca aici are cineva o idee, o face...laughing))

| cehos69 a răspuns:

Eu sa am banii aia mi-as lua 4-5 strunguri automate si mai ieftine putin si materia prima, cu alea 4-5 scoti intr-un an de un MA sau CN si daca prinzi piese de franta rupi profitul, bine acum depinde sa ai si cativa oameni sau sa stii sa te ‘vinzi’ e de viitorul domeniu, te poti interesa.