| Psihopatul3020 a întrebat:

Salut!
Imi poate da cineva o idee de afacere (nu astept sa ma imbogatesc din ea, caut mai mult o metoda de facut bani)?
Am reusit sa strang in jur de 10.000 de euro pe care sunt dispus sa ii investesc!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt prea putini pentru a fii investiti in afaceri, dar pusi la banca pe termen lung, aduc dobanda.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depozit bancar, bonuri de tezaur. Investiții sigure cu risc minim. Restul necesită cunoștințe și abilități.

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Bine lucrat, dar cum ai reușit să îi strângi?
Doar curios.
Dacă ai auzit de dăbânda compusă e bine. Dacă nu, cercetează pe google.
Eu am cumpărat pe Binance crypto și am pus să se adune prin dobânda compusă.
Putem discuta în privat detaliile.
Dar sunt și alte metode, cumpărat acțiuni, investiți pe bursă etc.
Dar cel mai bine, caută să te educi cu investițiile și nu pune totul la bătaie deodată. Începe cu 100E sau 200 E.
Î-ți voi oferi un site care te ar ajuta cu educția pentru investiți. Doar în privat.
Pe moment eu colaborez cu un site unde nu trebuie să pui banii de la tine.
https://sites.google.com/view/dsgrupromania/5-billion-salse-ro
P.S. Este un site de prezentare, dar poți da clik pe fotografie și vei ajunge la saitul principal.
Succes.

| MonsterBiker a răspuns:

Aș avea eu o idee de afacere cu cărămizi pentru copii. Se poate porni cu investiții extrem de mici dacă ai deja un spațiu de 20-30 mp (eventual închiriat) și o camionetă. Tel 0725/422-927, eu locuiesc în Timișoara.