| Cutezătorul4k a întrebat:

Salut, imi poate explica cineva cum pot scoate banii din paysafe? (Mentionez ca am cont de PayPal)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbesti de 2 lucruri diferite si incompatibile: Paypalul si paysafe cardul.
Paypalul - este cea mai mare platforma internationala de plati online, similara cu o banca.
PaysafeCardul - ca un portofel electronic, fiind un simplu card de cumparaturi, in care depui banii si apoi platesti cu el unde ti-l accepta.
Din Paysafe nu poti scoate banii, acolo ii depui si faci platesti.
Din paypal poti scoate bani, prin transfer manual facut intre Paypal si contul tau bancar (daca ai contul bancar legat si verificat, de Paypal).
Transferul din Paypal in contul tau bancar, dureaza 4-5 zile lucratoare, fiind un transfer international totusi.