| Pickups a întrebat:

Salut,
Imi poate spune cineva care e diferenta dintre card visa si card visa electron? La ce banca ma sfatuiti sa-mi fac card?
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Visa Electron este un card in care toate tranzactiile trebuie confirmate electronic. Deci prezinta mai mare siguranta. Cardu fa-ti-l la o banca cu mai putine comsioane. Spre exemplu BT sau ING. Citeste si aici: http://www.economica.net/......39896.html

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu mai exista VISA Electron. Depinde ce operatiuni vei face cu banca respectiva. Plati online/incasari din PayPal, evita cu orice pret ING. BRD sunt hoti pe fata, ING ti-o trag cand nu te astepti. Incearca un BT, Raiff.

| madisperanumeledeutilizator a răspuns:

Iti recomand ING. O sa vezi dupa avantajelewinking