| Sebivu a întrebat:

In cat timp vin comenzile de pe altex? Am comandat ieri in jurul orei 9 dimineata.
La comenzile mele apare confirmata integral.
Am sunat la ei si au spus ca produsul este in depozit si ca imi va fi facturat azi si ca trebuie sa primesc sms si mail cu awb si chestiile alea, dar nici pana acum nu le-am primit.
Pareri?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am 7 comenzi la ei si au venit in 48 ore si chiar 72 ore.

| Sebivu explică (pentru Salontanul):

Eh, au trecut 36 37 ore nici nu au facturat comanda macar.

| Salontanul a răspuns (pentru Sebivu):

Esti sigur ca aveau produsul in gestiune? Nu este cumva produs care se afla in stoc furnizor?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Săptămîna viitoare luni sau marți le ai.