| Goguletzu a întrebat:

Salut.In ultima vreme sunt in cautarea unor cartele preplatite(cele care se foloseau in trecut la telefoanele puplice(romtelecom)) si din cate am inteles nu se mai fabrica o perioada. Rugamintea mea este ca inca cazul in care stiti unde as putea gasi asa ceva sau daca aveti careva cumparate si nefolosite sa ma puteti ajuta.V-as fi foarte recunosctor.stima

2 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Salutare!
Incercati la magazinul Romtelecom din orasul dvs sau la Posta.
Multumim