| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,la anul dau de permis și vreau sa îmi iau mașina ce o visez seara de seara laughing un golf 5 gti. Întrebarea este cum pot face bani pentru ea? Nu sunt sărac dar nici bogat sunt dintr-o familie modesta

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum face toata lumea rost de bani... Mergi la munca

| sierra1 a răspuns:

"Nu sunt sărac... sunt dintr-o familie modesta"

trei mii și ceva nu-i o avere. Lucrezi și faci bani. Simplu și concis

| Andreeush a răspuns:

Banii se pot face doar muncind, asta dacă nu vrei să îi obții ilegal.

| Ciorogârla a răspuns:

Multiplici powers, days, xats pe xat si ii vinzi pe trade, se gaseste unu pe acolo sa te invete