| CelMaiOancea a întrebat:

Salut Lume!
Prin cautarile mele recente pe internet am dat de un site
http://www.adulmec.ro/....../bucuresti
Din cate am inteles de pe acest site se achizitioneaza cupoane de reducere pentru diferite produse si servicii.

Intrebarea mea este:
Sunt aceste siteuri serioase? Si daca da... mai exact ce faci cu cupaonele dupa cumpararea lor?

Asa cum probabil o sa vedeti este o oferta de biliard cu 1 leu ora, dar daca cititi la detalii dupa ce primiti cuponul va trebui sa faceti rezervare intre orele mentionate. Oare. sunt suficiente ore pentru numarul mare de cupoane emise? Nu vreau sa arunc banii aiurea!
Multumesc mult de raspuns!

1 răspuns:
| puffii548 a răspuns:

Incearca mai bine pe zumzi.ro sau redutti.ro pentru ca acestea sunt mai bune....si sunt sigure. funda?