| Carasfq112312xc a întrebat:

M-am apucat recent de "minat" cu telefonul, pe Electroneum. Problema mea este ca am ajuns pe la 40-50 ETN deja, dar banii nu intra in portofel, sunt doar in soldul de asteptare. Stie cineva de ce nu ii primesc inca in portofel? Tin sa mentionez ca am cateva saptamani de cand am ajuns la 10 ETN, soldul minim de asteptare adica.

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

50*0.02$ = 1$
s-ar putea TOTUSI sa fie prea putin sa se chinuie cineva sa faca un transfer

| doctorRailgun a răspuns:

De obicei iti spun acolo pe site la ce suma adunata poti incepe sa faci o retragere (withdraw), pentru ca si transferurile costa ceva -la bitcoin destul de mult. Dpd vedere statistic insa doar 50% din site-uri iti fac transferul cu adevarat.

| Necsoiu_George_1945 a răspuns:

Daca doresti mai multi ETN-uri gratis cand iti vei face contul adauga-mi refer-ul E3B45D si pe urma poti retrage mult mai repede.