| BezeaToxica a întrebat:

M-am inscris pe Daedalus online si am cateva intrebari:1.Primesc cate un sondaj o data pe zi? si 2.Ca sa scot banii de pe urma sondajelor acolo zice ca trebuie sa zic Cont IBAN(adica?) si sucursala ce i\trebuie sa zic la cele doua?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa-ti deschizi un cont curent la o unitate bancara si sa le comunici. Codul IBAN este codul international al contului bancar, format din 24 caractere (litere si cifre).

| ionutktm99 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Bun, dar am si eu o intrebare ce este gresit cand bag contul curent si imi zice This does not appear to be a valid IBAN? iar contul este la ing si este cont curent valabil sad
?

| Ioandelasal a răspuns (pentru ionutktm99):

N-am de unde sti, poate gresesti ceva la introducerea contului.