| Google123 a întrebat:

Salut,m-am lasat de pc si m-am jucat odata counter-strike cine stie jocul si am multe hackuri conturi metin2.ro steamuri cs,si le pun la vanzare nu stiti cine doreste, sau ceva site dar foarte bun sa fie va rog, cel care ma ajuta ii dau tot ce vrea din lista mea de sus,+FUNDITA!

2 răspunsuri:
| BubblessMc a răspuns:

As sti eu cativa prieteni.Care sunt itresati de stemuri..Depinde sa-mi spui pretul si le voi spune. Daca e rezonabil vor cumpara sigur.

| Google123 explică (pentru BubblessMc):

Pai costa 5 euro steamul cu cs 1.6