| DeluxeGroup a întrebat:

Ma gandesc sa deschid un magazin online,poate in viitorul apropiat si fizic si voiam sa stiu de unde pot cumpara marfa la pret de outlet,en gros. Spre exemplu, de unde pot cumpara incaltaminte nike sau adiads in cantitati relativ mari la un pret avantajos?
Multumesc!

1 răspuns:
| Bella993 a răspuns:

De la distribuitori. Cei ce aduc marfa in tara. Sunt depozite, sau direct din fabrica. Cauta pe internet, afla unde au depozitele sau de unde vind. Si se poate lua doar la cantitati mari.