| Robert0920 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu niște idei de a face bani de acasă? Online sau în alt mod? pana acum am făcut sondaje pe un site dar am făcut doar 10 euro în 2 ani, sunt disponibil sa lucrez mult în mediul online și sa învăț ce e nevoie ca să lucrez ceva de acasă, sunt în ultimul an la liceu si trec printr o perioada foarte proasta financiar, aștept orice idee sigura de a face un ban în plus sa mi permit o pâine! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu crezi ca de erau asemenea site-uri, mai statea cineva pe vreun forum la discutii?
Sunt intr-adevar site-urile profesionale, pentru cei care fac software si programare, dar nu cred ca esti expert in asta. Acolo se poate castiga si mii de dolari pe luna.
In cazul tau, sigura solutie este sa-ti cauti de munca in orasul tau si faci bani cinstit, prin munca fizica.
Vrei un ban peste salariul lunar, iti mai poti lua un job de weekend.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă știi limba engleză.
Ce știi să faci, o pricepere ( skill)?
Apoi de aici pornim.