| Răzvan_Rery_1996 a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva cu promovarea unui site?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata seo si o sa te descurci singurel.

| Mania1987 a răspuns:

Daca vrei o metoda de promovare iti recomand www.cooldown.ro
Te ajuta sa iti promovezi link-urile, articolele sau anunturile pe Facebook.
Mai exact ai de trimis un anunt "VIzitati pagina mea... " cu www.cooldown.ro il poti trimite dintr-o miscare in toate grupurile in care esti pe Facebook.
Astfel in 2 minute faci un anunt si il poti posta in pana la 5000 de grupuri.
Atentie ca se activeaza manual conturile de catre adminii paginii si vei primi pe mail instructiuni

| Răzvan_Rery_1996 explică (pentru Mania1987):

Salut! ce trebuie sa scriu la appid si la app secret. ca nu imi dau seama thinking

| Mic_Al_1983 a răspuns:

Daca ai continut bun, fa-ti cont pe www.cooldown.ro si cu acest site iti poti promova articolele pe toate grupurile si paginile in care esti inscris pe Facebook dintr-o miscare.
In 2-3 minute faci un articol si pui link-uri, selectezi unde sa il promovezi (poti selecta pe toate) si intr-un anumit interval articolele se poseaza pe Facebook fara ca tu sa mai faci altceva. Succes!