| AdrianLvs a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu cateva site-uri in care pot castiga ceva banuti?

10 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Daedalus.Este un site ce plateste pentru opinia ta asupra unor anumite teme.Tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje.Banutii ii faci greu, ultima data am scos 20 de euro dupa ce am completat sondaje aproximativ 7-8 luni.Lasa-mi adresa ta de email in privat si iti voi trimite o invitatie.
Poti cauta pe net informatii, si pareri ale oamenior care intredavar marturisesc ca acest site plateste.

| Adrian926a a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Si in 7 luni cat curent electric ai consumat facand asta ahahaha

| AnaBejenaru a răspuns (pentru Adrian926a):

Am facut cu drag. Oricum stau toata ziua pe net, un chestionar dureaza pana in 20 de minute, iar subiectele par foarte interesante atunci cand efectiv mor de plictiseala.
Uite, eu cu 80 de lei am platit intrarea la un concert al unei trupe care chiar imi place, si am baut un suc. Misiune indeplinita happy

| Adrian926a a răspuns:

Nu poti. du-te si munceste ca toata lumea

| AdrianLvs explică (pentru Adrian926a):

In caz ca nu stiai, minori nu se pot angaja

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Marketglory

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online, varsta minima 14 ani

| AdrianLvs explică (pentru Pandhoraa):

Deci imi dai si mie un site in care pot completa sondaje?