| costi900 a întrebat:

Salut,mi-a expirat cardul(unicredit) luna aceasta si am fost la banca sa il schimb, l-am primit pe cel nou si nu pot sa-l folosesc pentru tranzactii online, de >ce?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

I-ai facut activarea la banca sau la bancomat?

| costi900 explică (pentru Salontanul):

L-am folosit prima data sa platesc niste cumparaturi la market

| Salontanul a răspuns (pentru costi900):

Daca a mers la plata in magazin ar trebui sa mearga si pe net in masura in care este pentru cumparaturi. Ar trebui sa intrebi la banca pentru ca unele carduri nu sunt facute pentru tranzactii online si cu atat mai mult externe.