| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am creat un cont online la Fortuna si am primit 500 lei bonus de bun venit si intrebarea este cum retrag bani cu cardul sau merg la agentie si i-au bani de la casierie?

Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebarea ta este ambigua si vezi ce raspunsuri ai primit.
Daca joci banii din bonus sigur ca poti ridica sumele castigate, dar nu poti ridica suma ramasa din bonus.
Ridici banii de la caseria agentiei unde ai jucat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine sa i ti dea 500 lei? Tataia? Nu ti a dat nimeni nimic sunt minciuni.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Esti prost sau te prefaci? Mai citeste intrebarea mea.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cred ca eu nu te am jignit pe tine sau? Tu de ce o faci?

| siriusblack98 a răspuns:

Tu nu prea esti asa iesit in lume nu? Vezi ca aia 500 de lei se numesc teapa.N-ai mai luat teapa pana acum? In decursul a 3 ani am primit de la Fortuna peste 4000 de lei in astfel de bonusuri imaginare.Nu am putut retrage nici un leu si nici sa-i joc pe toti.Iar ce am castigat au facut in asa fel in cat sa nu ma lase sa retrag nimic.

| xerxes1 a răspuns:

Tu chiar crezi ca exista Mos Craciun?
rolling on the floor

| OctavianSps a răspuns:

Aia sunt bani pe care trebuie sa ii joci, nu ti i-a dat sa ii poti lua fizic.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru OctavianSps):

Da stiu, dar daca castig vreo cativa lei cu bani acestia, atunci ii pot de la agentie sau trebuie sa am card?

| sadrian46 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Poți să îi scoți de la agenție dacă ai 18 ani.