| IonutZ19 a întrebat:

Mi-am facut acum aproximativ 2 saptamani cont PayPal cu card Visa Electron - Banca Transilvania. Luni am dat withdraw... pentru a scoate banii direct pe card, insa am fost astazi la banca sa-mi verific cardul si nu am primit nimic. A mai trecut cineva prin situatii ca aceasta? Adica cam in cat timp pot scoate banii de pe card? Sau daca nu, cum fac sa ii primesc inapoi pe contul de PayPal?

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Eşti SIGUR că Pay Pal acceptă carduri VISA Electron?

| JBP a răspuns:

Nu iti transfera bani in 24 de ore cred ca in 3 sau 4 zile lucratoare. Nu iti face griji o sa iti primesti banii.

| Florin_Popovici_1982 a răspuns:

Ai verificat la bancomant daca sunt banii pe cont? pentru ca daca ai verificat la bancomat nu ti arata ca sunt pe card deoarece bancomantul iti arata doar sumele in lei probabil ca banii tai sunt in dolari sau euro.