| Mircea23592071 a întrebat:

Salut, mi-am făcut astăzi cont de Netflix și am observat ca am pe card o suma blocată de Netflix in valoare de 50 lei, din câte știam prima luna este gratis. Când am văzut ca mi-a blocat 50 lei, am anulat abonamentul și as vrea sa știu dacă voi primi banii inapoi.Nici nu am intrat sa ma uit cu speranța ca pot primi banii inapoi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai exista promotia cu luna gratuita de pe la inceputul anului parca.
aia 50 lei nu ii mai primesti inapoi asa ca profita de luna platita deja

| AlexMh a răspuns:

Salut. La mine a doua luna s-au luat automat banii, si le-am bagat motivul ca nu am cerut automatic payment, si mi-au dat banii inapoi. Incearca sa vezi daca iti iese cu ideea asta, daca chiar nu vrei Netflix, macar poate iti primesti banii inapoi