| Xenoverse1 a întrebat:

Mi-am facut cont de paysafecard si vreau sa stiu cum platesc online.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Se poate plati cu Paysafe doar la unele magazine, in principiu cele care vand software (Steam, Origin, Epic Store, Mirillis, si altele)
Adaugi in cos produsul dorit,
iar la metoda de plata, in loc de Paypal sau ce mai e acolo, alegi Paysafe.

Se va deschide o pagina ce te va directiona catre contul de Paysafe, introduci emailul si parola de la contul de Paysafe, aprobi plata (transferul) si gata.

In balanta contului de Paysafe vei vedea tranzactia.